BLOG PRZENIESIONY

Automatycznie zostaniesz przeniesiony na nową domenę :)

niedziela, 9 września 2012

Rugby's my addiction...#1

Czas rozpocząć, wyjść z cienia i rzucić swoje zdjęcia na pożarcie.

Rugby to od niedawna moja ulubiona część garderoby typu casual. Wprost uwielbiam te luźne dni, wygodę. Choć jednocześnie ta część garderoby trzyma resztki poziomu - ze względu na biały kołnierzyk. Notabene, nie zawsze biały, aczkolwiek biały ze względu na swój kolor jest "formalny". Formalny w cudzysłów? Niby czemu? Bo tutaj o typowej formalności nie może być mowy. To typowo casulowy, preppy element garderoby i nie może być mowy o takowym zamienniku dla naszych koszul. Ale czy ten wzór może się komuś nie podobać? Może, ale nie mi. To akurat Rugby ma dość nietypowy wzór.

Preppy essential, jak dla mnie.W szczegółach:
- RUGBY od znajomego. Firmy nie znam, Wy też pewnie nie znacie, więc nie będę pisał. Ale ten splot bawełny jest niemożliwie przyjemny w dotyku. Cały pokryty delikatnym meszkiem, bardzo rozciągliwy i delikatny. Niby na mecz się nie nada, ale...Na mecze nie chadzam.
- Spodnie - Mc.Gordon. Zwężane u dołu z 23 cm na 17,5 cm. Bardzo znacząca różnica. Zrobiłem to własnoręcznie, na maszynie pożyczonej od ciotki. Ogólnie dobra robota...
- Pasek - Second Hand. Pasek jak pasek. Trzyma spodnie.
- Buty - Tk Maxx. Uwielbiam je. Wygodne, ładne, ceglasta podeszwa. Spsikane Nano-protectorem, więc dodatkowo (podobno) wodoodporne i brudoodporne (podobno również).

Postanowiłem zacząć z grubej rury.


~The-Bigwig

1 komentarz:


  1. Masz świetny styl każdy zestaw jaki tu jest, jest genialny wszystko dopracowane!
    Ten sweterek w renifery i spodnie z kotwicami paletkami od tenisa i jakie tam jeszcze były są rewelacyjne. Podoba mi się :)
    Muszę mojemu narzeczonemu pokazać Twój blog!

    OdpowiedzUsuń